تخلیه چاه

تخلیه چاه در تهران از دیگر خدمات تخصصی شرکت ما می باشد؛ اگر که به دنبال منصفانه ترین قیمت تخلیه چاه تهران می گردید می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان حرفه ای ترین افراد در زمینه تخلیه چاه و همچنین دیگر خدمات مرتبط، در اختیار شما قرار بگیرد.

اعتماد شما مشتریان عزیز اعتبار ماست

تخلیه چاه

شماره تخلیه چاه تهران 

جعفری: 09125189622

شرکت لوله سرویس با مجوز رسمی از اتحادیه با فاکتور و ضمانت نامه کتبی در اختیار مشتریان عزیز میباشد.

تخلیه چاه از دیگر خدمات تخصصی شرکت ما می باشد که با رعایت بهداشت کرونا عملکرده و اگر که به دنبال منصفانه ترین قیمت تخلیه چاه تهران می گردید می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان حرفه ای ترین افراد در زمینه تخلیه چاه و همچنین دیگر خدمات مرتبط در اختیار شما قرار بگیرد.

تخلیه چاه شبانه روزی در تهران

متخصصان ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته در زمینه تخلیه چاه می توانند در کمترین زمان مشکل شما را  به سادگی حل کنند و از صرف هزینه های اضافی جلوگیری کنند.

البته قبل از تخلیه چاه باید پر بودن آن توسط یک فرد با تجربه تشخیص داده شود؛ از آنجایی که چاه ها در زیر ساختمان هاحفر شده اند پس تشخیص پر بودن آن کار هر کسی نیست.
نیروهای شرکت ما با استفاده از تجربه ای که طی سال ها کسب کرده اند و همچنین با استفاده از دستگاه ها می توانند به سادگی و با در نظر گرفتن ترفند هایی، محل چاه را به طور دقیق پیدا کنند و پر بودن چاه و یا هر مشکل دیگر مرتبط با چاه و یا لوله کشی ساختمان شما را حدس بزنند و برای حل آن اقدام کنند.

البته شما می توانید با در نظر گرفتن بعضی از نشانه ها به سادگی پر بودن چاه را حدس بزنید و سپس برای تخلیه چاه اقدام کنید. ما در اینجا تعدادی از این نشانه ها را برای شما بیان کرده ایم.
یکی از این نشانه ها بوی بد فاضلاب از لوله ی تخلیه ی توالت و یا لوله های وصل شده به چاه می باشد. نشانه ی دیگر نیز بالا آمدن فاضلاب از توالت است؛ البته اگر که بخواهید به طور دقیق پر بودن چاه را حدس بزنید باید از دستگاه فنر زنی استفاده کنید که برای استفاده از این دستگاه باید از افرادی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرد و در صورت پر بودن چاه، برای تخلیه چاه قدام کنید.

قیمت تخلیه چاه در تهران

قیمت تخلیه چاه بر اساس عوامل زیادی تعیین می شود؛ البته اصل نرخ، توسط اتحادیه تصویب می شود و شرکت ها موظف هستند قیمت تخلیه چاه را متناسب با نرخ های اعلام شده تعیین کنند.
عامل هایی مانند مشخصات تانکر تخلیه چاه، عمق و اندازه چاه فاضلاب، مصالح مورد نیاز، تعداد نیروی مورد نیاز برای کار و میزان دستمزد در نظر گرفته شده برای هر فرد، پیچیدگی کار، دستگاه های مورد نیاز و … بیشترین تاثیر را در تعیین قیمت تخلیه چاه دارند.

اگر که به دنبال گروهی هستید که بتواند در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه مشکلات چاه و لوله کشی ساختمان شما را برطرف کند می توانید با شرکت لوله سرویس تماس بگیرید.
همچنین شما می توانید برای دریافت خدماتی دیگر مانند حفر انواع چاه،  لایه روبی چاه، تعمیر چاه فاضلاب، بررسی سیستم فاضلاب، پاکسازی لوله فاضلاب، لوله بازکنی و دیگر خدمات مرتبط در این زمینه را، با مناسب ترین قیمت ها و بروز ترین تجهیزات از ما بخواهید.

لایه روبی چاه تهران

لایه روبی چاه در تهران از آن دسته از خدماتی است که در ساختمان هایی که چندین سال از ساخت آنها می گذرد بسیار مورد نیاز می باشد. طی سالیان زیاد عواملی مانند اشیاء، چربی ها، مو و … می توانند باعث ایجاد لایه ای روی بدنه چاه شوند که از نفوذ آب به داخل چاه جلوگیری کند و باعث شود چاه ساختمان شما به صورت متناوب نیازمند خدمات تخلیه چاه شود.

از آنجاییکه عملکرد چاه فاضلاب ساختمان ها به این گونه می باشد که آب توسط خاک جذب می شود، پس در صورت قرار گرفتن این مواد زائد بر روی خاک عملکرد چاه دچار مشکل می شود و ممکن است هزینه های زیادی رابر روی دست شما بگذارد؛ پس باید هرچه سریع تر این مشکل را با افراد باتجربه و حرفه ای در میان گذاشت که البته به طور معول این افراد لایه روبی چاه را راه حل مشکل شما می دانند.

روند کار لایه روبی چاه به این گونه می باشد که ابتدا باید عملیات تخلیه چاه با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام شود؛ سپس فردی ماهر باید وارد چاه شود و تمام لایه های اضافی را از روی خاک بتراشد تا زمانی که لایه ای از خاک نمایان شود.
تراشیدن این لایه های اضافی هم می تواند به صورت دستی و هم با استفاده از ابزار ها و دستگاه ها انجام شود اما نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که اگر شما برای این کار از افراد با تجربه و ماهر استفاده کنید می توانید در بالا رفتن سرعت کار تاثیر بسیار زیادی بگذارید. افراد شرکت ما که سال ها در این زمینه تجربه دارند می توانند در بالا رفتن سرعت کار به شما کمک زیادی کنند.

لایه روبی می تواند تاثیر بسیار زیادی در عملکرد چاه شما داشته باشد به این گونه که لایه روبی چاه باعث از نو ساخته شدن و ترمیم چاه ساختمان شما می شود؛ به طوریکه دیگر نیازی نباشد به طور مداوم تخلیه چاه انجام شود.

تخلیه چاه تهیه ، در شهرها و ساختمان های نوین به لطف تکنولوژی و شبکه سراسری فاضلاب کمتر دیده می شود اما در روستاها و برخی شهرها هنوز از همان سیستم فاضلاب خانگی استفاده می کنند .

این نوع چاه ها بعد از مدتی که از عمر آن می گذرد، دیگر مثل اول کارایی خود را ندارد و ساکنین خانه را دچار زحمت می کند. اگر با ما همراه شوید دانسته هایتان در این زمینه کمک خواهد کرد تا در برابر آن به بهترین راهکار برسید.

 

روش های کم هزینه در تخلیه چاه

 

زمانی که شما مطمئن هستید، سیستم فاضلاب خانگی نیازی به تخلیه چاه ندارد ولی از طرفی نیز برای تان اسباب زحمت را فراهم کرده است، کارگر اعزامی از شرکت خدمات فاضلاب ، این موارد را به شما پیشنهاد می دهد:

تلبمه دستی،

دیلم،

پمپ،

و دستگاه تراکم هوا،

 

تلمبه دستی در تخلیه چاه

 

در چنین مواقعی اکیپ مجربی که به محل اعزام می شوند، با تلمبه دستی معضل پیش آمده را رفع و رجوع می کنند، آنها تلمبه را گرم کرده یا لبه های بیرونی آن را با روغن آغشته و بعد اقدام به تلمبه زنی می کنند.

 

دیلم در تخلیه چاه

 

دیلم ابزاری است مارپیچی که میتواند پساب ها را به عمق چاه توالت یا لوله های فاضلاب هدایت کند. کارگر اعزامی از شرکت، دیلم را تا آخرین حد خود می چرخاند. وقتی دیلم به انتهایی ترین بخش لوله رسید، آن را فشار می دهد و بالا می کشد. معمولا همراه با دیلم موادی چون مو و چربی و حتی پلاستیک می چسبد وبه این طریق انسداد لوله از بین می رود.

 

پمپ در تخلیه چاه

این روش بوسیله پمپاژ آب صورت می گیرد. وقتی فشار آب به شدت وارد سیفون می شود، میتواند هر گونه گرفتگی را باز کرده و نیاز به تخلیه چاه بوسیله تانکرهای لجن کش به عقب بیفتد.

 

دستگاه تراکم هوا و تخلیه چاه

 

این روش که اتفاقا سر وصدای زیادی تولید می کند، برای گرفتگی های کوچک توصیه می شود. کارگری که از طرف شرکتی که با آن تماس پیدا کرده اید، اگر کار بلد باشد می تواند شما را از تخلیه چاه و دردسرهای آن نجات بدهد.

 

فنر چاه باز کن در تخلیه چاه

 

فنرچاه بازکن نیز برای مواردی است که مطمئن هستید که چاه نیازی به تخلیه ندارد. عملیات فنر زنی می تواند در رفع مشکلات پساب های بالازده در سیستم فاضلاب به شما کمک کند.

 

مراحل تخلیه چاه

اگر تخلیه ‌چاه ساختمان های مسکونی و اداری محرز شود، این مراحل در لیست کارفرما قرار می گیرد:

  • تخلیه ‌چاه بوسیله پمپ لجن کش،
  • لایروبی چاه،
  • کف تراشی چاه،
  • حفر چاه جدید.

 

تخلیه چاه بوسیله پمپ لجن کش

بعد از دریافت گزارش پر شدن چاه فاضلاب، کارگران، به محل آمده و پس از شناسایی درب چاه و برداشتن گلدانی با استفاده از پرکاربردترین دستگاه که همان پمپ لجن کش باشد، اقدام به تخلیه چاه می کنند.
تانکرهای دارای پمپ لجن کش، جزو ماشین آلات خدمات شهری است و تخلیه چاه بوسیله آنها یکی از قدیمی ترین روش هایی است که در این زمینه کاربرد و سرعت عمل خوبی دارد .

یکی دیگر از محاسن استفاده از این روش ایجاد مزاحمت کم از جهت تولید صدا برای ساکنین و همسایه هاست.

 

لایروبی چاه

از جمله مراحل نوسازی چاه پس از تخلیه است. این مرحله اگر درست و به موقع انجام شود به عمر چاه می افزاید. کارگرها با رعایت نکات ایمنی و ماسک های اکسیژن و مناسب به درون چاه رفته و دیواره چاه را تا رسیدن به سطح خاک می تراشند. لایروبی چاه می تواند ضمن افزایش عمر چاه به جذب فضولات وپساب ها نیز کمک کند.

 

کف تراشی

پس از تخلیه چاه و لایروبی نوبت به کف تراشی می رسد. در این مرحله کارگرهای مجرب به داخل چاه رفته و ته چاه را از هر گونه جامداتی نظیر پلاستیک ، سنگ مو ، چربی و …. پاک می کنند.

علاوه بر این مقنی با کلنگ های مخصوص سی الی پنجاه سانت از انبار چاه را خاک برداری می کنند.
با این روش انبار چاه از قبل کمی گسترش پیدا کرده و از هر گونه جامدات و موادی که عامل انسداد آن شده باشد، می زدایند.

این مواد اگر در درون چاه بمانند مانند عایق عمل کرده و ضمن پر شدن سریع ، از نفود پساب به لایه های زیرین زمین جلوگیری می کند.
در نهایت مقنی دوباره گلدانی چاه را نصب کرده و طوقه چینی می کند و درب را تا دفعه بعد می بندد.

 

حفر چاه جدید

حفر چاه کمکی خیلی متداول نیست. اما در صورتی که نیاز به تشخیص حفر چاه دیگری احساس شود، معمولا در نزدیک ترین محل به چاه قبلی یک چاه جدید احداث می شود و با منتقل کردن یک لوله از چاه کهنه به چاه جدید ، پساب ها به آن جا منتقل می شود.

 

تخلیه چاه در چه مکان هایی انجام می شود؟

بالطبع در هر مکانی که دارای سرویس بهداشتی وجود داشته باشد و از سیستم فاضلاب خانگی استفاده کنند، نیاز به تخلیه چاه احساس می شود. مهمترین این مکانها در ذیل فهرست شده است:

  • بناهای مسکونی،
  • مدارس،
  • رستوران ها،
  • مراکز تجاری و تفریحی،
  • سازمان ها و ادارات.

شرکت هایی که این خدمات را ارائه می دهد، می توانند مشکلات پیش آمده در این زمینه را حل و فصل کنند.

راه های تشخیص پر شدن چاه

نیاز به تخلیه چاه زمانی صورت می گیرد که بوی بدی متصاعد شده و پساب ها از درون لوله توالت و سینک ظرفشویی بالا می زند.

زود پر شدن چاه فاضلاب

گاهی اوقات چاه جوان است و انتظار می رود سالها به خوبی کار کند اما این طور نیست باید دید چه عواملی باعث بروز مشکل شده است .

جنس خاک

گاهی اوقاتت جنس خاک چاه بی هیچ وجه مناسب حفر چاه نبوده و زهکشی مناسبی ندارد. پساب ها را داخل خود نگاه داشته و باعث بالا آمدن سطح پساب ها می شود.
بنابراین قبل از این که اقدام به حفر چاه کنید اول خاک را بررسی کنید. اگر خاک مناسب چاه جذبی نیست حتا از انواع دیگر چاه که ذکرش در مقاله حفر چاه گذشت، استفاده کنید.

مخزن های بتنی و پیش ساخته بهترین گزینه برای خاکی است که آب را در خود نگاه می دارد.

مواد زاید

از طرف دیگر امکان دارد چاه با مواد زائد انباشته شود. هر چیزی که بتواند وارد چاه شده و در کف آن رسوب کند، مانند عایق عمل کرده و اجازه رسوب پساب را نمی دهد.

از همان ابتدای امر از وارد شدن هر گونه شی خارجی جلوگیری کرده و در صورت پر شدن چاه حتما به کف تراشی و لایه روبی اقدام کنید.

آب باران

یکی دیگر از مواردی که تخلیه چاه را ضروری می کند، ورود آب باران و نزولات جوی است.

بهترین راه حل پشینهادی ما حفر چاه کمکی در کنار چاه فاضلاب است.

کوچک بودن انباره چاه

کوچک بودن انباره چاه نیز می تواند در زود پرشدن چاه نقش داشته باشد.

تعداد افراد خانوار

و دیگر این که قبل از احداث چاه در نظر بگیرید چه تعداد افراد قرار است از سرویسهای بهداشتی استفاده کنند. در نظر گرفتن گنجایش چاه با تعداد نفراتی که در تولید فاضلاب سهم دارند ،بسیار مهم است.

بررسی وضعیت چاه

نکته آخر این که قبل از بروز هر گونه مشکلاتی در این زمینه خوب است وضعیت چاه را بررسی کنید.

تخلیه  قبل از موعد علاوه بر افزایش طول عمر چاه از خطراتی مثل ریزش دیواره های چاه جلوگیری کرده و به زنده شدن چاه کمک کنید.

 

سخن آخر

اگر از سیستم دفع فاضلاب خانگی استفاده می کنید، تخلیه چاه یک امر اجتناب ناپذیر است. این که چه عواملی باعث می شود تا چاه نیاز به تخلیه پیدا بکند، ذکرش در سطور فوق گذشت.

همچنین مراحل تخلیه چاه را دانستید . امیدواریم این نوشتار به سوالات شما به خوبی پاسخ داده باشد. چنانچه سوالی باقی مانده که جوابش در این متن نیست، لطفا با ما در تماس باشید.

تماس بگیرید