حفر چاه تهران

حفر چاه تهران

حفر چاه تهران

حفر چاه تمامی مناطق تهران را به ما بسپارید تا به بهترین صورت ممکن نیرو های شرکت ما چاه را حفاری کنند.

حفر چاه تهران با کمترین هزینه تضمینی دارای 30 سال سابقه درخشان حفاری چاه.

شرکت لوله سرویس آماده عقد قرارداد با تمامی ارگانهای دولتی با بهترین مغنی های چاه دارای بیمه نامه را میباشد.

حفر چاه شبانه روزی با بیمه نامه کتبی با مجوز از اتحادیه در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد.

کافیست همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید تا کار شناسان ما در کمتر از نیم ساعت در خدمت شما باشند.

کمترین و نازلترین قیمت+بهترین کیفیت+سریعترین زمان ممکن+حرفه ای ترین گروه حفاری چاه در تهران و مناطق تهران.

*شماره تماس جهت بازدید و مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت*

*هدف ما انجام بهترین خدمات جهت جلب رضایت و اعتماد شما همشهریان عزیز است*

*به ما اعتماد کنید*

حفر چاه تهران

حفر چاه تهران

مدریت:09125189622

حفر چاه تهران

حفر چاه تهران

حفر چاه غرب تهران:02144281856

حفر چاه شمال تهران:02122133701

حفرچاه شرق تهران:02177998861

حفر چاه جنوب تهران:02155727808

حفر چاه حومه تهران:02188536990

حفر چاه مرکز تهران:02166865959

حفر چاه مناطق اطراف تهران:09395089622

با سلام مدیریت شرکت لوله سرویس.

ایا چاه شما پر شده است؟ایا چاه شما دچار ریزش شده است؟ایا مشکل فاضلاب دارید و از پر شدن و بوی بد چاه فاضلاب خود رنج میبرید و با هر بار تخلیه ان به نتیجه ای نمیرسید؟

شما میتوانید تنها با یک تماس با شرکت لوله سرویس با حضور کارشناس در محل مشکل خود را حل کنید.

به ما اعتماد کنید شرکت ما با 30 سال سابقه کار درخشان دارای مجوز از اتحایه تمامی پروژه ها خود را با موفقیت به پایان رسانده .

تمامی کارکنان ما دارای بیمه نامه کتبی میباشد (کارگران ایرانی)و با تمامی خطرات چاه اشنایی کامل دارند بع فرض گاز گرفتگی،ریزش میله یا ریزش انباری،به همین دلیل است که شرکت بهترین گروه حفاری را در تهران را دارد.

تمامی خدمات شرکت لوله سرویس شامل.

 1. حفر چاه فاضلاب.
 2. حفر چاه ارت.
 3. حفر چاه اب.
 4. لایروبی چاه اری از ریزش خاک یا پر شدن لجن توسط نیرو انسانی.
 5. تخلیه چاه .
 6. کول گزاری چاه و انباری.
 7. لوله بازکنی با دستگاه های پیشرفته.
 8. رفع بوی بد فاضلاب.
 9. رفع نم.
 10. لوله کشی.
 11. طوقه چینی چاه. 

حفر چاه فاضلاب تهران.

حفر چاه فاضلاب زمانی مورد نیاز است که چاه شما زود به زود پر میشود و یا دچار ریزش شده است و باید یک چاه جدید احداث شود کار شناس ما بعد از تماس شما در محل حاضر میشود و با کارشناسی خود نسبت به طبقات و واحد ها و نوع خاک محله شما و نسبت به فونداسیون ساختمان و چاه های دیگر تشخیص میدهد که چاه جدید شما کجا احداث شود و تشخیص میدهد که چند متر باید چاه حفاری شود و گروه ما در سریع ترین زمان با پیشرفته ترین تجهیزات چاه را به اتمام میرسانند تا مشکل حل شود.

نکته:اگر در محل شما چندید چاه وجود داشته باشد و امکان کندن چاه جدید نبود نگران نباشد کارشناسان ما چاه های شما را برسی کرده و سالمترین چاه که دچار ریزش نبود را لایروبی کرده و کندکاری میکنند به متراژ چاه شما اضافی میشود و چاه را کول گذاری میکنند تا دچار ریزش نشود.

کوی گزاری و طوقه چینی چاه.

کول گذاری چاه زمانی مورد نیاز است که خاک منطقه شل باشد و دچار ریزش شود همانند خاک رس و خاک دستی که با ریزش بسیاری مواجه میشوند و برای ساختمان بسیار خطرناک است میتواند به ساختمان و ساکنان اسیب بزند به همین دلیل کارشناسان ما بعد از اتمام کار با تشخیص چاه ان را کول گزاری و طوقه چینی میکنند تا در اینده دچار ریزش نشود.

حفر چاه تهران

حفر چاه تهران

حفر چاه تهران.

_

حفر چاه غرب تهران:حفر چاه در شهرک راه آهن_حفر چاه در اکباتان_حفر چاه در دهکده المپیک_حفر چاه درستارخان_حفر چاه در گیشا_حفر چاه درصادقیه_حفر چاه درآیت الله کاشانی_حفر چاه درصادقیه_حفر چاه درشهران_حفر چاه درپونک_حفر چاه درجنت آباد_حفر چاه درتهرانسر_حفر چاه درشهر زیبا_حفر چاه درسردار جنگل و… حفر چاه تمامی مناطق غرب تهران.

حفر چاه شمال تهران:حفر چاه درتجریش_حفر چاه درسعادت اباد_حفر چاه درولنجک_حفر چاه درفرمانیه_حفر چاه در کامرانیه_حفر چاه در پاسداران_حفر چاه در شریعتی_حفر چاه در ونک_حفر چاه درمیرداماد_و…حفر چاه تمامی مناطق شمال تهران

حفر چاه شرق تهران:حفر چاه درپیروزی_حفر چاه درحکیمیه_حفر چاه دردماوند_حفر چاه درمجیدیه_حفر چاه درتهرانپارس_حفر چاه درنیرو هوایی

حفر چاه در مرکز تهران:حفر چاه دریوسف اباد_حفر چاه درسید خندان_حفر چاه درانقلاب_حفر چاه درجمهوری_حفر چاه درکارگر_حفر چاه درفاطمی_حفر چاه درمطهری_حفر چاه درطالقانی

حفر چاه فاضلاب.

حفر چاه فاضلاب شامل: میله چاه ، انباری چاه ، طوقه چینی ، کول گذاری ، نصب گلدانی و… می باشد.

حفر چاه فاضلاب باید حتماً دارای انباری باشد تا بتواند فضولات توالت و جامدات از قبیل صابون حمام ، مو ، ضایعات آشپزخانه در هنگام شستشوی ظروف و..را جذب خاک کند

حفر چاه فاضلاب باید به صورت اصولی و کارشناسی انجام شود در دارای ریزش نباشد و مغنی های شرکت لوله سرویس اشنایی با تمامی خاک های مناطق تهران را دارند باید کارشناسی کنند که در چند متری میله باید شروع به حفر انباری کردکه دارای بالاترین جذب اب را خاک داشته باشد.

حفر چاه فاضلاب

حفر چاه فاضلاب

حفر چاه اب.

شاید برایتان سوال باشد که قیمت حفر چاه آب با دستگاه چقدر است؟ و به طور کلی چاه کن‌هایی که از دستگاه صنعتی استفاده می‌کنند چقدر هزینه دریافت می‌کنند قیمت حفر چاه فاضلاب، ترمیم چاه متناسب با عوامل مختلفی تعیین میشود بستگی به کندن دستی یا دستگاه وسفتی خاک منطقه  دارد در ادامه با ما همراه باشید تا به شرح این عوامل و دیگر اطلاعات در زمینه حفر چاه بپردازیم باید حفر چاه را به دست مغنی های حرفه ای و اشنایی با تمام خطرات چاه بسپاریم که بدون خطر چاه حفاری شود.

حفر کردن چاه آب در تهران از دیگر تخصص های شرکت ما می باشد. چاه آب همانند چاه های دیگر می بایست با در نظر گرفتن شرایط زیادی ایجاد شود. از آنجاییکه در حفر چاه آب، هدف، رسیدن به آب می باشد.
شما حتما می بایست از مقنی حفر چاه که تجربه و مهارت زیادی در این زمینه دارد کمک بگیرید زیرا علاوه بر نحوه ی حفر ، مشخص نمودن محل حفر آب نیز بسیار مهم میباشد؛
برای مثال یکی از مهم ترین نکاتی که باید هنگام حفر رعایت شود داشتن فاصله از محل ها و ساختمان های اطراف می باشد زیرا جلوگیری از ورود آلودگی به آب، مسئله ی بسیار مهمی می باشد.

یکی از مسائل بسیار مهم در حفر چاه، قیمت و دستمزد می باشد؛ این مسئله با توجه به عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد برای مثال قیمت حفر چاه آب با دستگاه بسیار متفاوت است از قیمت و دستمزد حفر به صورت دستی و یا قیمت حفر چاه آب عمیق با قیمت حفر چاه آب کم عمق تفاوت دارد وتمامی قیمت ها طبق نرخ اتحادیه میباشد؛
از دیگر عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت حفر چاه آب می توان به نوع خاک و زمین، پیچیدگی کار، تعداد نیروی مورد نیاز، مصالح مورد نیاز، عمق چاه و … اشاره کرد. ما می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که نیروهای شرکت لوله سرویس مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای شما برآورد می کنند.شرکت لوله سرویس در تمام مناطق ایران اماده سرویس دهی میباشد.

حفر چاه تهران

حفر چاه تهران

استانداردهای حفر کردن چاه فاضلاب.

 • محل احداث چاه در ساختمان باید در فاصله مناسبی از پی و ستون ها قرار بگیرد.

 • لوله هواکش برای خروج گازهای بد بو و مضر از چاه متصل گردد.

 • محل دهانه چاه به طریقی مشخص شود تا در مواقع ضروری برای تعمیرات و یا تخلیه چاه بتوان به سهولت محل آن را پیدا نمود.

 • در نقشه ساختمان بهتر می باشد محل دقیق حفر چاه عمق میله و حجم انباره آن انتخاب گردد.

 • حفر چاه آب و فاضلاب در جایی باشد که دسترسی به آن برای تخلیه چاه در فواصل زمانی معین فراهم باشد.

 • قبل از حفر چاه آب و فاضلاب می بایست مختصات چاه های دیگر را بازبینی نمود به این صورت که تا شعاع سه متری چاه، چاه دیگری حفر نشود.

 • حفر چاه کنار باغچه و یا این که کاشتن درخت کنار چاه باعث تخریب می شود.

 • لوله های آب سرد و گرم را از روی دهانه چاه عبور ندهید.

 • کارشناس مربوطه پس از بررسی شرایط خاک در محل تعیین شده برای حفر چاه آب و فاضلاب، نوع چاهی که برای شما مناسب است را مشخص کرده و اقدام به حفر چاه آب و فاضلاب می کند.

رعایت نکات زیر برای کسانی که می خواهند عملیات حفر چاه آب و فاضلاب را انجام دهند ضروری می باشد:

کارگران حفاری باید مجهز به کلاه و کفش ایمنی و طناب و کمربند ایمنی و دستکش و لباس کار و در صورت لزوم عینک حفاظتی باشند. زمان کار در درون چاه اگر ضرورت و شرایط کار ایجاب کند کارگر مقنی چاه باید مجهز به ماسک تنفسی مناسب و یا این که ماسک با هوای فشرده باشد به صورتی که هوای سالم مستقیما به ریه های کارگر برسد.

محل حفاری چاه های فاضلاب و آب.

او‌لین قدم در حفر چاه آب و فاضلاب، مشخص کردن مکان مناسب حفاری می باشد که باید به وسیله یک متخصص با دقت به شرایط ساختمان مشخص شود. حفر چاه آب و فاضلاب مناسب برای ساختمان نیاز به تخصص خاصی دارد که هر فرد معمولی قادر به انجام آن نمی باشد.

محل حفر چاه آب و فاضلاب باید جایی باشد که رفت و آمد کمتر در آنجا انجام شود. همانند زیرپله‌ها، حیاط خلوت‌ها. در ضمن چاه باید به لوله‌های فاضلاب عمودی نزدیک باشد تا حتی‌ الامکان از لوله‌کشی فاضلاب به صورت افقی جلوگیری شود زیرا خطر مسدود شدن لوله‌های افقی بیشتر می باشد.

اگر که مجبور باشیم چاه را در محل‌های پر رفت و آمد همانند راهروها یا این که کف آشپزخانه و یا این که پذیرایی حفره کنیم، می بایست بعد از طوقه ‌چینی روی آن را به وسیله یک دال بتنی بپوشانیم. اجرای این دال بتنی که هزینه زیادی هم ندارد در صورت ریزش کردن طوقه چاه مانع سقوط افراد به درون آن می گردد. اگر‌ که در محلی آب آشامیدنی ساکنین ساختمان از چاه آب تامین می شود حفر چاه آب و فاضلاب آب باید به اندازه کافی از یکدیگر دور باشند (نزدیک به 30 متر) زیرا در غیر این صورت چاه آب بوسیله باکتری‌های مو جود در فاضلاب آلوده خواهد شد.

بعد از تعیین محل حفاری چاه فاضلاب، می بایست نوع چاه مناسب برای دفع فاضلاب انتخاب شود. انتخاب نوع چاه فاضلاب بستگی به جنس خاک، نوع زمین و سطح آب زیر زمینی منطقه‌ مورد نظر دارد.

روش های حفر کردن چاه های عمیق.

حفر چاه با مته چرخشی : در حفر چاه آب و فاضلاب با دستگاه مته چرخشی، ضمن انجام این کار از مته فلزی بزرگ (به طور چرخشی) استفاده می شود.

حفر چاه آب و فاضلاب با مته کابلی : در روش مته کابلی، با استفاده از کابل‌های فلزی قوی که به سمت بالا و پایین به حرکت درآمده، که با خرد کردن سنگ‌ها زمین را حفر می کند.

حفر چاه با روتاری : یکی از راه‌های استخراج آب، حفاری چاه آب با دستگاه روتاری می باشد. عمق حفاری به عمق آب‌های زیر زمینی و موقعیت جغرافیایی و کیفیت آب بستگی دارد.

چاه کن دستی : در شیوه دستگاه چاه کن دستی یا این که سنتی پس از حفاری و برداشت خاک که با استفاده از مته‌های مخصوص انجام می شود، دیوار چاه با سیمان و یا بتن پوشیده می شود.

چاه‌های نقطه‌ای : در چاه‌های نقطه‌ای لوله‌های فلزی به هم وصل شده و با ضربه زدن و به صورت چرخشی وارد زمین می شوند. در ‌این شیوه آب از روش صفحه مشبکی که در انتهای لوله‌ها قرار دارد استخراج می شود.